Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rękoraj

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Rękoraj

Rękoraj,łódzkie

520 000 zł391 m² 1 329,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego. Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rękoraj

Rękoraj,łódzkie

520 000 zł391 m² 1 329,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rękoraj

Rękoraj,łódzkie

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

W miejscowości Rękoraj, w gminie Moszczenica (powiat piotrkowski), czeka na nowych właścicieli urokliwa nieruchomość o siedliskowym charakterze. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Długa

Głuchów(Rękoraj + 7 km)

147 000 zł2 000 m² 73,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 2000 m , położoną w miejscowości Głuchów gmina Tuszyn. To przestrzeń, która daje Ci wolność wyboru możesz tu stworzyć komfortowy dom, rozwinąć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

225 000 zł62,80 m² 3 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy w centrum Piotrkowa. Kamienica jest z początku XX wieku i łączy klasykę przeszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

310 000 zł44,16 m² 7 019,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu. Powierzchnia 44,16 m2 parter z balkonem(10 m2).Lokalizacja Piotrków Trybunalski osiedle anowany termin zakończenia budowy I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Krakowskie Przedmieście-Sulejowska,Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

349 000 zł2 793 m² 124,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2793 m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Porazińskiej, w Północnej części miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koło

Koło(Rękoraj + 17 km)

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2200m2 w Kole Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w odległości kilku kilometrów od Piotrkowa. Dojazd do działki drogą własną (część działki) - od.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Słowackiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal w dh Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

675 000 zł2 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Do sprzedania świetna działka w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego - po zachodniej stronie autostrady A1. Działka ma powierzchnię 2700 m 2. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Wodzin Prywatny

Wodzin Prywatny(Rękoraj + 6 km)

70 000 zł2 700 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/148a/2020 Na sprzedaż działka rolna położona w cichej i spokojnej okolicy pośród pól i łąk, w niedalekiej odległości od lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Piotrków Trybunalski(Rękoraj + 13 km)

191 600 zł963 m² 198,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie działka Słowackiego 251D. Lokalizacja: działka znajduje się na ul. Słowackiego 251D. Opis działki: działka z wjazdem drogą wewnętrzną z ulicy Słowackiego. Powierzchnia 963m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij